THE 5-SECOND TRICK FOR برق کار غرب تهران

The 5-Second Trick For برق کار غرب تهران

The 5-Second Trick For برق کار غرب تهران

Blog Article

فرحزاد در تابستان طرفداران زیادی برای پیک‌نیک دارد و خانواده‌های بسیاری برای فاصله‌گرفتن از گرما و ترافیک به آن می‌روند.

این روستا در گذشته بسیار پرتردد بوده، اما با ساخته‌شدن جاده امامزاده داوود دیگر کسی از آن عبور نمی‌کرد، چون‌که فرحزاد یکی از اصلی‌ترین‌ راه‌های ورود به این امامزاده محسوب می‌شده.

نقشه مناطق تهران: در تصویر زیر میتوانید مناطق تهران را بصورت تفکیک شده مشاهده کنید.

سامانه ۱۰ اتوبوس‌های تندروی تهران از محله پونک عبور می‌کنند و مسافران می‌توانند از طریق آن به میدان دوم صادقیه، میدان آزادی و سپس جنوب شهر تا نزدیکی بزرگراه آزادگان یا به سمت شمال و محله‌های چهار دیواری، مرادآباد، دانشگاه علوم تحقیقات و محله جنت آباد رفت و آمد کنند.

آدرس: تهران، بزرگراه بابایی، جاده لشگرک، جاده اوشان فشم، شمشک

بسیاری از کارهایساختمانی را می توان به صورت استاد و شاگردی به خوبی فرا گرفت ولی جهت ورود بهحرفه برقکاری ساختمان می بایست دوره ویژه آموزش برقکاری ساختمان را زیر نظر استاد برقکارساختمان گذراند.

معماری موزه نیز درخور توجه است؛ به‌خصوص که آندره گدار فرانسوی، معمار آن بود و ورودی ساختمان را با الهام از طاق کسرا طراحی کرد.

بزرگراه‌های زیر در شرق تهران قرار دارند یا متمایل به این قسمت از تهران هستند:

باغ وحش ارم در مجتمع ورزشی تفریحی ارم سبز (پارک ارم) در غرب پایتخت قرار دارد و پایه و اساس شکل‌گیری آن به دوره قاجار می‌رسد؛ زمانی که ناصرالدین شاه در سفرهای اروپایی خود، شیفته باغ وحش شد.

کاخ نیاوران به وسعت حدود ۱۱ هکتار در منطقه‌ای خوش آب‌وهوا در شمال تهران قرار دارد و از بخش‌های مختلفی می‌شود که امروزه به موزه‌هایی مملو از آثار تاریخی ارزشمند تبدیل شده‌اند.

در منو این سفره‌خانه انواع نوشیدنی‌ و غذاهای سنتی وجود دارد و می‌توانید آن‌ها را سرو کنید.

برق کشی ساختمان امری تخصصی می‌باشد، شرق تهران بنابراین توصیه می‌شود پیش از آن که اقدام به برق کشی کنید کلیه مهارت‌های مورد نیاز این شغل را با به برقکار ماهر شبانه روزی شرکت فازینو بسپارید و از تمام مراحل کار اطمینان خاطر داشته باشد زیرا کادر فازینو از متخصصین مجرب این حوزه می‌باشند.

مجموعه تفریحی و ورزشی توچال در شمال تهران قرار دارد و پاتوق اصلی علاقه‌مندان به کوهنوردی است. مسیر پیاده‌روی توچال به طول دو کیلومتر نیز طرفداران خاص خود را دارد که از پارکینگ اصلی تا ایستگاه اول کشیده شده است.

در تهران چهار سکوی پرش بانجی جامپینگ وجود دارند که در میان آن‌ها می‌توان به بانجی جامپینگ بام تهران در ولنجک با ۴۰ متر ارتفاع، بانجی جامپینگ برج میلاد با ۲۸۰ متر ارتفاع (به‌زودی افتتاح خواهد شد)، بانجی جامپینگ سعادت آباد (آدرنالین پارک) با ۴۰ متر ارتفاع و بانجی جامپینگ نهج‌البلاغه در بلوار حکیم غرب با ۶۵ متر ارتفاع اشاره کرد.

Report this page